До гіпотенузи прямокутного трикутника проведено висоту і медіану, відстань між основами яких

дорівнює 7 см. Знайдіть периметр трикутника, якщо висота, проведена до гіпотенузи, дорівнює 24 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кляус Лера.

Ответ:

Дано: Δ АВС - прямокутний, ∠А=90°, АН - висота, АН=24 см.

АМ - медіана,  МН=7 см.

Знайти Р(АВС)

Розглянемо ΔАМН - прямокутний, АМ=√(АН²+МН²)=√(576+49)=√625=25 см

ВС=2АН=50 см.

СН=МС-МН=25-7=18 см

Розглянемо Δ АСН - прямокутний

АС=√(АН²+СН²)=√(576+324)=√900=30 см.

АС=30 см, ВС=50 см, тоді АВ=40 см (єгипетський трикутник)

Р=30+40+50=120 см.

Объяснение:

во