). Квадрат і прямокутник макоть рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 9 см, а одна зі сторін

прямокутника 27 см. Знайдіть другу сторону прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кардашева Полина.

Ответ:

площа квадрата= 9×9=81(см²)

площа квадрата=площі прямокутника=81см²

81÷27=3(см)- друга сторона прямокутника