Площа трапеції 36 см кв., одна з основ дорівнює 11 см, а висота 3 см. Знайдіть другу основу

трапеції. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Ліза.

Ответ:

13 см. на фото думаю все зрозуміло


Отвечает Чучалин Антон.

Ответ:

13см

Объяснение:

((11+x)/2)*3=36

11+x/2=12

11+x=24

x=13