Один з кутів при перетині двох паралельних прямих третьою дорівнює 117 градусів. Знайти градусні

міри інших кутів що утворилися

Ответы на вопрос

Отвечает Велина София.

Ответ:

<3=117 градусов

<3+<5=180 градусов,как односторонние

<5=180-117=63 градуса

<5=<4=63 градуса,как внутренние накрест лежащие

<4+<6=180 градусов,как односторонние

<6=180-63=117 градусов

<6=<2=117 градусов,как соответственные

<1=<4=63 градуса,как вертикальные

<1=<8=63 градуса,как внешние накрест лежащие

<2=<7=117 градусов,как внешние накрест лежащие

Объяснение: