Знайдіть діагоналі прямокутника сторони якого дорівнюють 5 см і 12 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Румынов Макс.

Ответ:

13

Объяснение:

ac=bd

ac=sqrt(12²+5²)=sqrt(169)= 13