Радіус кола дорівнює 15 см .Знайти довжину дуги що відповідає центральному куту 120°


Ответы на вопрос

Отвечает Yelanzev Andrey.

Відповідь:

Пояснення:

2 R це діаметр, діаметр відповідає куту в 180°, а ми маємо кут в 120°, складемо пропорцію:2 R-------180°

                                       Х---------120°        Х=30*120/180=20 (см)     відповідь, дуга має 20 см.