Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 10 см а один із катетів 3 см. знайти інший катет


Ответы на вопрос

Отвечает Волова Василиса.

Из теоремы Пифагора √(10²-3²)=√(100-9)=√91/см/