У трикутнику АВС знайдіть кут В , якщо кут С=90 градусів а кут А:куту В=4:5


Ответы на вопрос

Отвечает Ринкевич Карина.

<A : <B = 4:5

<A + <B = 90°

4k + 5k = 90°

9k = 90°

k = 10°

<A = 4k = 4*10° = 40°

<B = 5k = 5*10° = 50°

Відповідь: <B = 50°