Сума кутів деякого опуклого багатокутника дорівнює 1440° знайдіть кількість його сторін і

діагоналей помогитее пппжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Атаев Асхаб.

Відповідь:

Пояснення:

S=180(n-2)

180(n-2)=1440°

n-2=1440:180=8

n-2=8

n=8+2=10(сторін)

n(n-3):2

10(10-3):2=35(діагоналей)