Сума кутів деякого опуклого багатокутника дорівнює 1440 .Знайдіть кількість його сторін і діагоналей


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Руслан.

S=180(n-2)

180(n-2)-1440°

n-2=1440:180=8

n-2=8

n=8+2=10(сторін)

n(n-3) : 2

10(10-3):2=35 (діагоналей)