182. Бічна сторона рівнобедреного трикутника відноситься до висоти, проведеної до основи, як 5:3.

Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 36 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдолхаким Дүние.

Ответ:  10см.  10 см.  18 см.

Объяснение:

Решение.

Пусть боковая сторона АВ=ВС=5х. Высота ВЕ = 3х.

Тогда основание АС = 2√(5х)²-(3х)²=2√25х²-9х²=2√16х²=2*4х=8х.

Периметр Р=2*5х + 8х = 18х.

18х=36.

х= 2.

---------------

Боковая сторона АВ=ВС=5х=5*2=10 см.

Основание АС = 8х=8*2=16 см.