Знайдіть невідомі сторони прямокутного трикутника ABC (кут C = 90), якщо AC = 12 см, соѕВ=0,8a)

N4,8б) 72В) 96г) 8,4​

Ответы на вопрос

Отвечает Старкова Ульяна.

Ответ:

АВ=20см

СВ=16см

Объяснение:

Тождество

sin²<B+cos²<B=1

sin<B=√(1-cos²<B)=√(1-0,8²)=√0,36=0,6.

sin<B=AC/AB

0,6=12/AB

AB=12/0,6=20см

cos<B=CB/АВ

0,8=СВ/20

СВ=20*0,8=16см