Сторона трикутника дорівнює 7 корінь із 2 см,а протилежний кут дорівнює 45°.Знайдіть довжину

радіуса описаного кола Срочно!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Маргарита.

Відповідь:

7 см

Пояснення:

А що його шукати? Формула: а-сторона , α- протилежний кут

sin 45°=√2/2

R=\frac{a}{2sin\alpha } ;\\\\R=\frac{7\sqrt{2} }{\frac{2\sqrt{2} }{2} } =7(см)