1. Чому дорівнюють сторони прямокутника, якщо вони відносяться як 4:9, а його площа становить 144

см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.

Нехай ширина 4х см, довжина 9х см, тоді

4х*9х=144

36х²=144

х²=4

х=2

Ширина 2*4=8 см, довжина 2*9=18 см.