Знайдіть об'єм прямої призми, основою якої єпрямокутний трикутник зкатетами 3 см і 4 см,

якщовисота призми дорівнює 5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Карине.

Ответ:

30см³

Объяснение:

Площа прямокутного трикутника дорівнює половині добутку двох катетів

Sосн=1/2*3*4=6см²

Об'єм призми дорівнює добутку площі основи на висоту призми.

V=Soсн*h=6*5=30см³