трикутник АВС пропорційний трикутнику А1В1С1 Якщо сторони А1В1С1 дорівнбббть А1В1 4см В1С1=5см

А1С1=6смі сторона трикутника АСВ , АВ=8см то сторони ВС і АС трикутника АВС дорівнюють

Ответы на вопрос

Отвечает Скачкова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Якщо АВ=8см а А1В1= 4 см, то всі сторони трикутника АВС у два рази більше:

АС=6*2=12см

ВС=5*2=10см