3) Обчисліть радіус окружності, якщо її довжина дорівнює 30 π дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Трубин Андрей.

Ответ:

15дм.

Объяснение:

С=2πR, формула длины окружности.

R=C/2π=30π/2π=15 дм