Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо основа відноситься до бічної сторони як 3:2, а

периметр трикутника 14 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ошлаков Саня.

3х+2х+2х=14

7х=14

х=14:7

х=2

АС=3×2=6(см)

АВ=ВС=2×2=4(см)