На вiдрiзку AB,довжиною 20,5 см,вiдмiчено точку C.Знайдiть довжину вiдрiзка AC,якщо BC=14,8см​


Ответы на вопрос

Отвечает Семеновых Елизавета.

Ответ:

АС = 5,7

Объяснение:

відповідь

АС = АВ - ВС

АС = 20,5 - 14,8 = 5,7