СРОЧНООО 30 балом даю!! AB=-13 см поділили точкою С на дві частини так, що довжина одного

вiдрiзка на 7 см бiльша, ніж довжина другого відрізка. Знайти довжини АС-та СВ. Виконайте точну побудову 4 поділ вiдрiзка за цією умовою задачі. Скільки разів можна послідовно відкласти меншИЙ Вiдрiзок на більшому вiдрiзку?

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Никита.

Ответ:

4 рази

Объяснение:

Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком.

Ми маємо відрізок AB, довжина якого AB = -13 см. Знак "-" вказує на те, що відрізок напрямлений вліво.

1. Розглянемо дві частини відрізка AB, які ми позначимо як AC і CB.

2. За умовою задачі, довжина одного відрізка (нехай це буде AC) на 7 см більша, ніж довжина іншого відрізка (CB). Тобто:

AC = CB + 7 см

3. Також ми знаємо, що AB = AC + CB, а AB = -13 см. Таким чином:

-13 см = AC + CB

4. Тепер ми можемо використовувати обидві знайдені рівності, щоб знайти значення AC і CB. Підставимо AC = CB + 7 см у вираз з пункту 3:

-13 см = (CB + 7 см) + CB

5. Тепер розв'яжемо це рівняння:

-13 см = 2CB + 7 см

Віднімемо 7 см від обох сторін:

-20 см = 2CB

Розділимо обидві сторони на 2:

CB = -10 см

Тепер ми знаємо довжину CB. Щоб знайти AC, можемо використовувати AC = CB + 7 см:

AC = -10 см + 7 см = -3 см

6. Отже, довжина відрізка AC дорівнює -3 см, а довжина відрізка CB дорівнює -10 см.

7. Тепер, щоб виконати точну побудову 4 поділу відрізка, ми можемо відкладати менший відрізок (CB) на більший відрізок (AC) кожного разу:

1. CB + AC = -10 см + (-3 см) = -13 см

2. AC + CB = -3 см + (-10 см) = -13 см

3. CB + AC = -10 см + (-3 см) = -13 см

4. AC + CB = -3 см + (-10 см) = -13 см

Отже, ми можемо 4 рази послідовно відкласти менший відрізок (CB) на більший відрізок (AC).