На вiдрiзку AB обрано точку C, а на відрізку CB — точку D. Визначте довжину вiдрiзка BD, якщо AB =

15 см, CD = 7 см, AC = 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тумасян Вреж.

AB = AC+CB; т.к. AB выбрана точка С

CB = AB - AC;

CB = CD + DB; т.к. на отрезке СВ-точка D

DB = CB - CD = AB - AC - CD = 15 - 6 - 7 = 2см