основа рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см, а бічна сторона 5см. знайдіть периметр подібного

трикутника, якщо його основа дорівнює 12 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Молох Дмитрий.

12:8=1,5 (коефіціент подібності трикутників.)

5*1,5=7,5 (см) бічна сторона подібного трикутника

Р=7,5+7,5+12=27 см

Відповідь: 27 см.