Дві прямі перетинаються,причому сума градусних мір трьох з утворених при цьому кутів дорівнює

320°.Знайдіть кут між прямими.​

Ответы на вопрос

Отвечает Махмутова Катя.

Ответ:

y = 40; x = 140

Объяснение:

Сумма всех углов при пересечение двух прямых 360, и по теореме образуется две пары равных вертикальных углов. Пусть один угол x, а другой y, тогда

2x + 2y = 360; 2x = 360 - 2y

2x + y = 320;  2x = 320 - y

360 - 2y = 320 - y

y = 40; x = (320 - y) / 2 = (320 - 40) / 2 = 280 / 2 = 140


Отвечает Тинтунен Георгий.

Відповідь:

Пояснення:

кут 2+ кут 3+ кут 4= 320 градусів

кут 1 =360-320=40 градусів

за властивістю вертикальних кутів: кут  1= кут 3=40 градусів

за властивістю суміжних кутів: кут 1 + кут 2=180 градусів, звідси слідує, що кут 2 дорівнює 180 - 40 = 120

за властивістю вертикальних кутів: кут 2= кут 4=120 градусів