Дві прямі перетинаються, причому сума градусних мір трьох з утворених при цьому кутів дорівнює 220°

Знайдіть кут між прямими Только с полным обиснением (Дано, Знайти, Розв'язання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бека Бекзат.

Ответ:

40°

Объяснение:

Дано: ∠1+∠2+∠3=220°.

тоді ∠4=360-220=140°

∠2=∠4=140°

∠3=∠1=180-140=40°

Кутом між прямими називають менший з кутів, що утворилися.