Знайдіть значення x, при якому ненульовані вектори a(x;2x) і b(x;-3) перпендикулярні.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

з=6

Объяснение:

a×b=0

(a1×b1)+(a2×b2)=0

x²-6x=0

x(x-6)=0

x=0 - не задовільняє

x=6