Сторона правильного чотирикутника 20 см найти діаметр вписаного та описаного кіл​


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлев Дмитрий.

діаметр вписаного = стороні = 20 см

діаметр описаного = діагоналі - ?

розглянемо правильний прямокутник трикутник, де діагональ є гіпотенузою:

за теоремою Піфагора: 20²+20²=x²

x - діаметр

400+400=x²

x²=800

x =  \sqrt{800}  =  \sqrt{400 \times 2}  = 20 \sqrt{2}

Відповідь: 20 см; 20√2 см

Отвечает Рудометов Владик.

ОТВЕТ

  Соответственно  20, 20\sqrt{2}.

ОБЪЯСНЕНИЕ

  Решение на фото.