Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 70 км/год , а потім ще 2 год зі 50 км/год . Яка середня

швидеість на всому шляху ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Красник Софья.
70+70+70=210(км)
50+50=100(км)
210+100=310(км)— всього проїхав автомобіль
3+2=5(год)— всього часу їхав автомобіль
310:5=62(км/год)
Відповідь: 62 км/год