автомобіль перші 100 м проїхав зі швидкістю 36 км/год а наступні 0,6 км зі швидкістю 15 км/с. чому

дорівнює середня швидкість руху​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Дано

ν1=36км/год=10м/с

S1=100м

ν2=15км/с=15000м/с

S2=0,6км=600м

νср=?

Vср=(S1+S2)/(t1+t2)

t1=S1/v1

t1=100/10

t1=10c

t2=S2/v2

t2=600/1500

t2=0,04c

Vср=100+600/10+0,04

Vср=700/10,04

Vср=70м/с