27. Промінь BC проходить між сторонами кута ABD, який дорівнює 115°. Знайдіть кути CBD і ABC,

якщо кут CBDу 4 рази більший за кут ABC.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чебану Снежана.

Ответ:

Объяснение:нехай кут ABC=x,то кут CBD=4x

x+4x=115

5x=115

x=115÷5

x=23

Отже,кутABC=23*,то кутCBD=23×4=92*

Відповідь:кут ABC=23*,кут CBD=92*