Знайдіть довжину відрізка КМ, якщо К(3;-1), M(-1;2) Срочно будь-ласка!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Чигрин Аркадий.

Ответ:

Використовуючи формулу відстані між двома точками на площині, отримаємо:

КМ = √[(x₂ - x₁)² + (y₂ - y₁)²] = √[(-1 - 3)² + (2 - (-1))²] = √[16 + 9] = √25 = 5

Отже, довжина відрізка КМ дорівнює 5.