7. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 42 см. Знайдіть сторони цього трикутника, якщо його

основа в три рази менша від бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Трунцова Настёна.

Ответ:

18 см, 18 см, 6 см

Объяснение:

Нехай основа буде Х, тоді бічна сторона 3Х( їх 2 У рівнобедреного трикутника ) За умовою периметр дорівнює 42 см. складаємо рівняння.

Х+3Х+3Х=42

7Х=42

Х=6 см - ОСНОВА трикутника

Бічні сторони рівні = 3Х=3×6=18 см