Шеңбердің айналмалы секторының ауданы 9Псм квадрат, радиусы 6 см тең болса. Тиісті доғаның

ұзындығын табыңыз 15 балл беремін

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Антон.

Ответ:

S сектора=pR^2*n/360, где n градусная мера соответвтвующей дуги(или ценрального угла)

pR^2*n/360=9p

36*n=9*360

n=90

Lдуги=pR*n/180=p*6*90/180=3p

Объяснение: