Шеңберлер іштей жанасады. Үлкен шеңбердің радиусы 6 см, ал кіші шеңбердің радиусы одан 3 есе қысқа.

Шеңбердің центрлерінің арақашықтығын табыңыз​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипинець Маринка.

Ответ:

L=4см

Объяснение:

R1=6см

R2=R1/3=6/3=2см

L=R1-R2=6-2=4см