Шеңбердің сырттай жанасады. Үлкен шеңбердің радиусы 4см,ал кіші шеңбердің радиусы 2есе қысқа.

Шеңбердің центрлік арақашықтығын табыңыз

Ответы на вопрос

Отвечает Маралбек Аида.

Ответ:

L=2см

Объяснение:

R1=4cм

R2=R1:2=4:2=2см

L=R1-R2=4-2=2см