. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 45 см, а сторони відносяться як 4:5:6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Андрей.

Відповідь: 12 см, 15 см, 18 см.

Пояснення:

нехай сторони трикутника а, b, c. Р=45 см. За умовою а:b:c=4:5:6.

1) 4+5+6=15 частин,

2)45:15=3 (см) - одна частина.

3) а=4×3=12(см),

b=5×3=15(см)

с=6×3=18(см)