3. На прямій позначено точки А, В, С, причому АВ=24см, ВС=18см. Знайдіть відстань від точки А

досередини відрізка ВС, Скільки розв'язків має задача ? решить срочно дам 40 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.

Ответ:

Відповідь:

Объяснение:

Для знаходження відстані від точки А до середини відрізка ВС, спочатку потрібно знайти середину відрізка ВС, а потім знайти відстань від точки А до цієї середини.

1. Знайдемо середину відрізка ВС, яка буде точкою М. Це можна зробити, поділивши суму довжин відрізків АВ та ВС на 2:

МВ = (АВ + ВС) / 2 = (24 см + 18 см) / 2 = 42 см / 2 = 21 см

Таким чином, точка М розташована на відстані 21 см від точки В і 21 см від точки С.

2. Тепер ми знаємо, що точка М знаходиться на відстані 21 см від точки В. Щоб знайти відстань від точки А до точки М, можна використовувати теорему Піфагора для прямокутного трикутника АВМ, де АВ - гіпотенуза, МВ - один з катетів:

АМ² = АВ² - МВ²

АМ² = (24 см)² - (21 см)²

АМ² = 576 см² - 441 см²

АМ² = 135 см²

Тепер візьмемо корінь з обох боків:

АМ = √135 см ≈ 11.66 см

Отже, відстань від точки А до середини відрізка ВС приблизно 11.66 см. Задача має один розв'язок.