3. На прямій позначено точки А, В, С, причому АВ=24см, ВС=18см. Знайдіть відстань від точки А до

середини відрізка ВС. Скільки розв'язків має задача? полний розв'язок дам 30 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиделёв Иван.

Объяснение:

задача має декілька розв'язків

1) знаходимо скільки буде половина відрізка ВС (18/2=9) додаємо до результату повну довжину відрізка АВ , получаємо 33 сантиметри

2) знаходимо довжину АС , це 18+24=42 від результату віднімаємо довжину половини відрізка ВС ( 42-9=33)