Знайдіть площу трикутника, одна із сторін якого дорівнює 9 см , а висота проведина до цієї сторони,

-4 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупышев Арсений.

Відповідь:

18 см^2

Пояснення:

В умові помилка: висота не може бути від'ємною. Тому h = 4 см

S = 1/2 * a * h

S = 1/2 * 9 * 4 = 18 (см^2)