Градусні міри двох зовнішних кутів трикутника дорівнюють 139 і 87. знайтитретій зовнішний кут

трикутника і сумму зовнішних кутів трикутника взятих по одному при кожній вершині. Допоможіть будь ласка !

Ответы на вопрос

Отвечает Калачёв Егор.

Дано: ΔАВС, ∠МВС=139°, ∠ВСР=87°.

Знайти: ∠ВАК, ∠МВС+∠ВСР+∠ВАК.

∠АВС=180-∠МВС=180-139=41°.

∠ВСА=180-∠ВСР=180-87=93°

∠ВАС=180-(41+93)=46°

∠ВАК=180-46=134°

∠МВС+∠ВСР+∠ВАК=139+87+134=360°

Відповідь: 134°;  360°