У трикутнику ABC бісектриса CP ділить сторону AB на відрізки AP=4см, PB=5см.Знайдіть периметр

трикутника,якщо AC=10см

Ответы на вопрос

Отвечает Лагунов Алексей.

Ответ:

31.5

Объяснение:

Отношение:

\frac{4}{5}=\frac{10}{х}

х=\frac{5*10}{4}=\frac{50}{4}=12.5

Р=12.5+10+9=31.5