Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А(-4;4) і В(2;-4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Аблязов Миша.

Ответ:

AB=√((2-(-4))²+((-4)-4))²)=√(6²+(-8)²)=√(36+64)=√100=10

Объяснение: