Знайдіть кути трикутника, якщо відомо, що один з кутів удвічі менший за другий і на 36° менший за

третій.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнуллина Рената.

Объяснение:

нехай один кут х, другий 2х, третій х+36, тоді

х+2х+36+х=180

4х=180-36

4х=144

х=36

перший кут 36⁰

другий кут 36*2=72⁰

третій кут 36+36=72⁰