Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок пе- ретипу з осями координат графіка функції у

= х2 - 2x

Ответы на вопрос

Отвечает Ремхо Вика.

Відповідь:

А(0;0)

В(2;0)  

Пояснення: Для перетину з осью ординат (ОУ)- треба замість х підставити х=0

у=0²-2*0=0

Для перетину з осью абсцис (ОХ)- треба виришити рівняння:

х²-2х=0

х(х-2)=0

х=0 або х-2=0

х=0  або х=2