Не виконуючи побудови знайти координати точок перетину з осями координат графіку y=2x+4


Ответы на вопрос

Отвечает Максютова Элина.
У=2х+4
х=0
у=2*0+4=4
(0;4)
у=0
2х+4=0
2х=-4
х=-2
(-2;0)
Ответ: пересечение с осями (0;4)(-2;0)