Знайдіть а*b якщо а=5, b=4, а кут між векторами дорівнює 120 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Дарья.

Відповідь:

a*b= -10

Пояснення:

Якщо правильно розумію умову, і потрібен скалярний добуток, то ось рішення:

a*b = |a|*|b|*cos a

a*b = 5*4*cos120 = 5*4*(-1/2) = -10