У кулю, радіус якої дорівнює 5 см, вписано циліндр, твірна якого дорівнює 8 см. Знайти площу бічної

поверхні циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Алик.

Ответ:

48π

Объяснение:

діагональ осьового перерізу циліндра 2*5=10

діаметр основи циліндра

 \sqrt{ {10}^{2} -  {8}^{2}  }  =  \sqrt{36}  = 6

площа бічної поверхні циліндра π*d*h = 6*8*π=48π