Знайдіть суму нескінченної спадної геометричної прогресії: 4; -4/3; 4/9; -4/27; ...


Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дима.

Первый член

a = 4

Показатель

q = (-4/3) / 4 = -1/3

Сумма

S = a/(1-q) = 4/(1+1/3) = 4/(3/3 + 1/3) = 4 / (4/3) = 3