Кут при основі рівнобедриного трикутника 71° знайти кути при вершині цього трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Канду Адриана.

Відповідь:

Пояснення:

71*2 = 142

180-142= 38

Отвечает Жуковская Анастасия.

Ответ:

кути при сюрсновi y рiвнобедренного трикуткюника рiвнi, тому 71+71=142

Сума всiх кутiв трикутника=180,тому 180-142=38