периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 35 см. знайдіть сторони цього трикутника, якщо бічна

сторона на 5 см менша від основи

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

периметр - P

1 сторона = a

2 сторона = b

3 сторона = c

1 сторона = 2 сторона , a=b

a=b=c-5

P=a+b+c=a+a+c=2a+c=2(c-5)+c=2c-10+c=3c-10

35=3c-10 =  35+10=3c = 45=3c  c=45/3=15

ответ: 15см = c ; 10=a,b