6. Два кола мають зовнішній дотик, а відстань між їх центрами дорівнює 14 см. Знайдіть радіуси цих

кіл, якщо радіус одного з них на 4 см більший за радіус другого. A) 8 см і 4 см; Б) 9 см і 5 см; B) 10 см і 6 см; Г) 11 см і 7 см. Достатній рівень навчальних досягнень​

Ответы на вопрос

Отвечает Пестов Алексей.

Відповідь:

Нехай х– перший радіус, х+4– другий радіус.

Тоді складаємо рівняння:

х+х+4=14

2х+4=14

2х=14-4

2х=10

х=10:2

х=5 (см) – радіус 1.

5+4=9 (см) – радіус 2.

Відповідь: б) 9 см і 5 см.